بيشتر
دوشنبه 3 آذر 1393  
اوقات شرعي
True
از لابلای یادداشت همکاران
آی غزه
هنوز هم دلش غمی دارد...
حكايت زمستان
پيام تبريك روز خبرنگار
ياد يار
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 63378893
تعداد بازديد زيرپورتال: 209509
اين زيرپورتال امروز: 149
تعداد بازديد اين صفحه: 75723
در امروز: 9019
اين صفحه امروز: 43
دريافت RSS در امروز: 2 دريافت RSS صفحه: 0
خبرهاي روز
اخبار شهرستانها
گفتگو
گزارش تصويري
مسئول کتابخانه شهید باهنر شهرستان درمیان:
مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان درمیان گفت: هم اکنون بیش از 500 نفر در کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان درمیان عضویت دارند.
مسئول کتابخانه علامه امینی شهرستان درمیان خبر داد
مسئول کتابخانه عمومی علامه امینی شهرستان درمیان از برگزاری جلسه نقد کتاب بابانظر در این کتابخانه عمومی خبر داد.
سرپرست اداره کتابخانه های درمیان خبر داد
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی درمیان از برگزاری مسابقه خاطره نویسی ویژه محرم در این شهرستان به مناسبت هفته کتاب خبر داد.
مسئول کتابخانه استاد سعیدی بیرجند خبر داد
مسئول کتابخانه استاد سعیدی بیرجند از بازدید بیش از 500 دانش آموز و کودک از این کتابخانه عمومی در آخرین روز از هفته کتاب خبر داد.
فرماندار بشرویه:
فرماندار بشرویه گفت: فضای کتابخانه به عنوان یک مکان فرهنگی باید دارای شور و نشاط باشد.
امام جمعه بشرویه:
امام جمعه بشرویه گفت: متولیان امور فرهنگی در گسترش فرهنگ عظیم مطالعه تلاش کنند.
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی درمیان خبر داد
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی درمیان از برگزاری کارگاه آموزشی فنون مطالعه در دبستان شهید احمدی روشن این شهرستان خبر داد.
کتابخوان خوسف:
کتابخوان خوسف از کتاب به عنوان مهم ترین و بهترین ثروت معنوی انسان در جهان یاد کرد.
مسئول کتابخانه عمومی استاد سعیدی بیرجند خبر داد
مسئول کتابخانه عمومی استاد سعیدی بیرجند از وجود هفت نسخه کتاب خطی در این کتابخانه عمومی خبر داد.
به مناسبت هفته کتاب صورت گرفت
رابط فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی بیرجند گفت: همزمان با هفته کتاب در کتابخانه های عمومی شهرستان بیرجند طرح هر روز یک کتاب، یک کتابخانه، یک نقد آغاز شده و ادامه دارد.
کتابخوان بیرجندی:
کتابخوان بیرجندی گفت: کتاب به عنوان یک کالای فرهنگی باید در سبد فرهنگی خانواده ها جای بگیرد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی بشرویه:
رئیس اداره کتابخانه های عمومی بشرویه گفت: شهدا در حقیقت هادیان زمان حال و آینده مردم هستند.
طی مراسمی
طی مراسمی فعالان عرصه کتاب شهرستان بشرویه که با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی همراه بود، تجلیل شدند.
در ششمین روز از هفته کتاب انجام شد
رابط فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی نهبندان از برگزاری بیش از 10 برنامه فرهنگی در ششمین روز هفته کتاب در کتابخانه های عموم این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی نهبندان خبر داد
رئیس اداره کتابخانه های عمومی نهبندان از برگزاری پنج جلسه نقد و بررسی کتاب در کتابخانه عمومی مهتاج نهی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی نهبندان:
رئیس اداره کتابخانه های عمومی نهبندان گفت: دوستی و انس با کتاب و مطالعه مداوم منشا خیرات و برکات زیاد برای افراد و تحولات عظیم فرهنگی در جامعه می شود.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی قاینات خبر داد
رئیس اداره کتابخانه های عمومی قاینات از وجود و فعالیت 9 باب کتابخانه عمومی نهادی در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی فردوس خبر داد
ملیحه اسدی در گفت و گو با ستاد خبری هفته کتاب خراسان جنوبی اظهار کرد: شهرستان فردوس دارای دو باب کتابخانه عمومی نهادی است.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی خبر داد
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی از اهدای 4 هزار و 778 مترمربع زمین برای احداث کتابخانه در این استان توسط خیرین خبر داد.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی خبر داد
محمود کاظم زاده در گفت و گو با ستاد خبری هفته کتاب خراسان جنوبی اظهار داشت: هم اکنون 11 باب کتابخانه روستایی در خراسان جنوبی وجود دارد.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی خبر داد
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی از برپایی و ایجاد 60 نمایشگاه کتاب در کتابخانه های عمومی استان طی هفته کتاب خبر داد.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی خبر داد
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی از مراجعه بیش از یک میلیون نفر در سال جاری به کتابخانه های عمومی این استان خبرداد.
کتابخوان زیرکوه:
کتابخوان زیرکوه گفت: کتاب گنجینه ارزشمندی است که کتابخانه های عمومی مخزنی از این گنجینه های عظیم هستند.
مسئول کتابخانه امام حسین(ع) بورنگ خبر داد
فاطمه اسماعیلی امروز در گفت و گو با ستاد خبری هفته کتاب خراسان جنوبی اظهار کرد: کتابخانه عمومی امام حسین(ع) روستای بورنگ از توابع شهرستان درمیان هم اکنون بالغ بر 3 هزار نسخه کتاب دارد.
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی درمیان خبر داد
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی درمیان از اجرایی شدن طرح ختم دسته جمعی قرآن کریم به مناسبت هفته کتاب در کتابخانه های عمومی این شهرستان خبر داد.
بیشتر
همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور خانواده شهید نوربخش برگزار شد؛
همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس مراسم بررسی کتاب نقش دانش آموزان بیرجند در جنگ تحمیلی با حضور ریحانه محترمی نویسنده و پژوهشگر کتاب و برادر شهید حسین نوربخش در محل کتابخانه الغدیر بیرجند برگزار شد.
همزمان با هفته دفاع مقدس، کتاب‌هایی با موضوع جنگ ایران و عراق و خاطرات رزمندگان در کتابخانه های عمومی شهرستان فردوس به نمایش گذاشته شد.
با حضور کتابداران استان خراسان جنوبی برگزار شد؛
کتابداران کتابخانه های عمومی خرسان جنوبی و پرسنل اداره کل کتابخانه های عمومی استان با حضور در کتابخانه شهدای باقریه و در جوار بارگاه منور 72 نفر از نوادگان امام محمد باقر (ع) در شهرستان بیرجند مراتب شکرگزاری خود را از خداوند منان برای بهبود سلامت کامل مقام عظمای ولایت ابراز داشتند و برای طول عمر و بهره مندی امت اسلام از وجود با برکت ایشان دعا کردند.
در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سربیشه:
در دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سربیشه میثم حسینی به عنوان سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان انتخاب و از تلاش های سیده طاهره هاشمی رئیس سابق این اداره قدردانی شد.
همزمان با میلاد باسعادت امام رضا(ع) و از سری جلسات حلقه های کتاب و اندیشه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بیرجند طی مراسمی تعدادی از کتب مرتبط با سیره و زندگانی امام رضا(ع) در کتابخانه عمومی محمد علی کریم پور معرفی شد.
همزمان با دهه کرامت، کتاب‌هایی با موضوع زندگانی و سیره امام رضا(ع) در کتابخانه های عمومی شهرستان بشرویه به نمایش گذاشته شد.
همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع)؛
مراسم بزرگداشت دهه کرامت و جشن میلاد حضرت امام رضا (ع) با حضور تعدادی از اعضای کتابخانه محمد تقی کریم پور بیرجند برگزار شد.
همزمان با ایام میلاد حضرت امام رضا(ع) و دهه کرامت، آستانه مقدس امامزادگان باقریه و اعضای کتابخانه عمومی شهدای باقریه میزبان خدام و پرچم سبز حرم مطهر امام رضا(ع) بود.
همزمان با دهه کرامت:
در هشتمین روز از دهه کرامت و در ادامه ویژه برنامه های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بیرجند در قالب حلقه های کتاب و اندیشه، مراسم نقد کتاب کاش تو را می دیدم با سخنرانی حجت السلام نصرتی و با حضور اعضای کتابخانه عبدالکریم اشراق بیرجندی برگزار شد.
در ششمین روز از دهه کرامت:
در ششمین روز دهه کرامت و در قالب سلسله جلسات حلقه های کتاب و اندیشه، کتاب «وقتی امام آمد» با حضور کودکان مرکز خیریه حضرت ام کلثوم بیرجند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در همایش الگوی علم و عفاف:
همزمان با دهه کرامت و ایام میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع)، در همایش الگوی علم و عفاف از دختران نمونه عضو کتابخانه های عمومی بشرویه تقدیر شد.
در کتابخانه 9 دی بیرجند؛
همزمان با دهه کرامت و ایام میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) و از سری حلقه های کتاب و اندیشه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بیرجند، جلسه نقد و بررسی کتاب سبزتر از بهار در کتابخانه 9 دی برگزار شد.
در دومين جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان بيرجند مطرح شد:
دومين جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان بيرجند با دستور كار پيگيري نحوه اختصاص زمين براي شروع پروژه ساخت كتابخانه در منطقه مسكن مهر بيرجند واقع در مهر شهر برگزار شد.
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي خراسان جنوبي خبر داد:
393 نفر از برگزيدگان مسابقات فرهنگي اداره كل كتابخانه هاي عمومي خراسان جنوبي در قالب مسابقات كتابخواني آنلاين و مكتوب، تهيه روزنامه ديواري كتاب و مسابقات جدول شناسي با دريافت كارت هديه تقدير شدند.
به بهانه سومين سالروز ديدار كتابداران كشور با رهبر معظم انقلاب؛
سه سال گذشت. سه سال از روزي كه خاطره آن در ذهن كتابداران كشور ماندگار شده است و هر سال با نزديك شدن به سالروز آن خاطره، ماندگاري و درخشش آنرا در ياد و خاطر خود زنده مي كنند.
همزمان با ليالي قدر
همزمان با ليالي قدر و شب شهادت حضرت مولي موحدين، امير المؤمنين علي(ع) ضيافت افطار و آيين قرائت مناجات تائبين با حضور جمعي از كتابداران شهرستان بيرجند به ميزباني كتابخانه حضرت خديجه كبري(س) برگزار شد.
رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي سرايان خبر داد:
به مناسبت ماه مبارك رمضان نمايشگاه كتابي با عنوان ياد يار مهربان در كتابخانه عمومي شهيد انصاري آيسك گشايش يافت.
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي خراسان جنوبي خبر داد:
اولين جلسه هم انديشي مسئولين كتابخانه هاي عمومي شهرستان بيرجند در سال 93 با هدف بررسي مشكلات موجود و ارائه طرحها و پيشنهادات جديددر محل اداره كتابخانه اي عمومي شهرستان برگزار شد.
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي خراسان جنوبي:
اولين جلسه كميته دائمي نهضت مطالعه مفيد شهرستان بشرويه در سال 93 به رياست فرماندار و با حضور سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خراسان جنوبي، امام جمعه موقت و جمعي از مسئولين ادارات و نهادهاي شهرستان بشرويه در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خراسان جنوبي خبر داد:
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خراسان جنوبي از كتابخانه هاي عمومي شهرستان هاي قاين و زيركوه بازديد كرد.
فرماندار بيرجند:
اولين جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان بيرجند در سال جاري در محل فرمانداري شهرستان برگزار شد.
رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي بشرويه در جلسه نقد كتاب سه ديدار :
جلسه نقد كتاب سه ديدار نوشته نادر ابراهيمي، با حضور جمعي از دانشجويان، دانش‌آموزان، اساتيد و معلمين شهرستان بشرويه در كتابخانه عمومي ملاعبدا... بشروي اين شهرستان برگزار شد.
همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم:
همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم از معلمان كتابخانه هاي عمومي شهرستان بيرجند در كتابخانه عمومي حضرت خديجه كبري(س) تجليل شد.
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي خراسان جنوبي خبر داد:
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خراسان جنوبي از كتابخانه هاي عمومي استاد احمدي بيرجندي اسديه، علامه اميني قهستان، شهيد رجايي طبس، شهيد باهنر گزيك و امام حسين(ع) بورنگ بازديد كرد.
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي خراسان جنوبي در ديدار با فرماندار درميان:
سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خراسان جنوبي در سفر به شهرستان درميان با فرماندار اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.
بیشتر
شهروند بيرجندي:
يكي از شهروندان بيرجندي كه از اعضاي فعال كتابخانه عمومي محمد علي كريم پور اين شهرستان است، وجود فضايي مناسب و آرام براي مطالعه را يكي از شاخص‌هاي برجسته و مثبت كتابخانه‌ها مي داند.
سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نهبندان:
سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نهبندان گفت: فرهنگ مطالعه ابزاري مهم براي متعالي شدن انسان به شمار ميرود.
رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان بيرجند:
رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان بيرجند ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني در جامعه را ضروري دانست و افزود: تبيين اين فرهنگ نيازمند مشاركتي همگاني است.
بیشتر
 


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
کاربر مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.